5 продуктів, що “вбивають” чоловічу потенцію

5 продуктів, що "вбивають" чоловічу потенцію Поштівка
20 Липня 2016, 11:42

Портал «Наша мама» представила 5 продуктів, які, згідно з дослідженнями, шкодять чоловічому здоров’ю.

  1. Сіль

Як показують результати останніх досліджень Тулейнского університету, високий рівень споживання натрію є головним фактором підвищеного кров’яного тиску, який, в свою чергу, призводить до еректильної дисфункції і не піддається лікуванню стандартними методами лікування імпотенції.

  1. Соя

Раціон, багатий соєвими продуктами, також загрожує ерекції чоловіка. А все тому, що наявний в соєвих бобах естроген знижує рівень тестостерону.

  1. Консервована їжа

Практично в кожній бляшанці міститься така хімічна речовина як ДФП (дифенилолпропан). Так що ті чоловіки, які захоплюються тушонкою або паштетом в жерстяній тарі, ризикують стати імпотентами з ймовірністю в чотири рази більшою, ніж ті, що не вживають консерви.

  1. Транс-жири

Цей різновид ненасичених жирів вважається найгіршою речовиною для серцево-судинної системи. А хороша ерекція буває тільки у тих, у кого і серце в порядку.

  1. Цукор

Наукові дослідження стверджують, що рівень тестостерону може знижуватися на чверть після надходження значної глюкозної дози. Ну а якщо падає цей гормон, то неминуче опускається і відповідний орган чоловічого організму.

5 продуктів, що “вбивають” чоловічу потенцію