5 міфів про здоровий спосіб життя

5 міфів про здоровий спосіб життя Поштівка
25 Травня 2016, 12:53

Міф 1. Здоровий спосіб життя це обмеження в харчуванні і постійна дієта

Взагалі-то, дієта і здоровий спосіб життя це 2 зовсім різні поняття. Не варто плутати виключення зі свого раціону таких шкідливих продуктів як чіпси, борошно і ковбаси з дієтою. Здоровий спосіб життя передбачає звернення своєї уваги на користь натуральних і корисних продуктів харчування.

Міф 2. Здоровий спосіб це постійна напруга і контроль, без приємних слабкостей

Навпаки, здоровий спосіб життя це в першу чергу вміння розслабиться без солодощів, алкоголю і нікотину.

Міф 3. Здоровий спосіб життя несумісний зі звичайною роботою і соціальним життям

Якщо ти вибираєш здоровий спосіб життя, то і на роботі можна спробувати створити комфортні умови, наприклад, обладнати робоче місце іонізатором і зволожувачем, постійно провітрювати приміщення, кожну годину виходити на свіже повітря. А по дорозі додому можна читати цікаву книгу, слухати приємну музику і лягати спати раніше, не витрачаючи час на телевізор і соціальні мережі. А замість заморожених пельменів можна купувати заморожені овочі і готувати їх на пару.

Міф 4. Здоровий спосіб життя не сумісний зі святами та розвагами

Як раз зараз справжній бум на вечірки, присвячені здоровому способу життя! І навіть більше – здоровий спосіб життя в тренді, в моді, на хвилі популярності.

Міф 5. Здоровий спосіб життя викликає депресію

Саме нудьга і депресія – це наслідок твого сидячого способу життя і неправильного харчування. А рух, навпаки – найкращий спосіб отримати дозу гормону радості!

5 міфів про здоровий спосіб життя