4 маловідомих способи застосування часнику

23 Травня 2017, 00:01

Ви напевно знаєте, що часник – це потужний природний антибіотик, який ви можете використовувати щодня. Він має противірусні, антибактеріальні і протигрибкові властивості, а також він може зміцнити вашу імунну систему.

1. Допомагає боротися з грибком ніг

Часник має протигрибкові властивості і допомагає при лікуванні грибковій інфекції. Кращий спосіб застосування часнику в цих умовах – це подрібнити його і висипати в теплу воду, в яку ви опустите свої ноги на 20 хвилин.

Ви також можете спробувати розмолоти пару зубчиків часнику і покласти його в шкарпетку з бавовни на ніч. Повторюйте цю процедуру впродовж 6 днів.

2. Природний засіб для боротьби з акне

Часник з його антибактеріальними властивостями, допомагає в лікуванні акне. Просто наріжте часник і помістіть його шматочки на вугри на декілька хвилин. Повторюйте це кілька разів в день, і прищі зникнуть.

3. Допомагає при інфекції вух

Травники використовували часник для лікування вушних інфекцій з давніх часів.

4. Дезинфікує і очищає

Якщо ви робите домашнє прибирання навесні, то ми рекомендуємо вам використовувати часник. Подрібнений часник змішайте з невеликою кількістю оцту і лимонного соку і використайте в якості дезинфікуючого засобу у ванні і на кухні. Оцет чудово підходить для поліровки, а часник дезинфікує і пом’якшує, лимон дає приємний запах.

Часник також може використовуватися як природний пестицид в саду. Він поєднується з мінеральними оліями, водою і рідким милом.

Цікаві факти про часник:

– Будівельники пірамід були вимушені вживати часник, щоб підвищити свою силу і витривалість.
– Часник містить тільки 4 калорії.
– Китай є найбільшим виробником часнику у світі.
– У світі існує 300 різних видів часнику.
– Алліумфобія – це страх часнику.

4 маловідомих способи застосування часнику