10 причин, чому ви постійно втомлені

10 причин, чому ви постійно втомлені Поштівка
30 Травня 2016, 11:09

 

Більшість людей в сучасному світі відчувають постійну втому, і причин тому кілька. Усунути їх не так-то й просто, проте якщо вам це вдасться, ви відчуєте справжній прилив сил кожен день. Отже, про головні причини постійної втоми, розповідає сайт “Країна здоров’я”:

1) Недолік сну – за рекомендаціями експертів, тривалість сну повинна бути в межах 7-8 годин, щоб людина встигала відновлюватися. Однак багато людей сплять сьогодні всього по 5-6 годин на добу.

2) Нестача фізичної активності – багатьом може здатися дивною така причина. Адже, за логікою, фізичні вправи вимагають додаткових витрат енергії. Однак насправді регулярні помірні фізичні вправи піднімають тонус і підвищують енергетику, а ось їх відсутність викликає підвищену втому.

3) Нестача води – непомітна, але важлива причина втоми. Пам’ятайте про те, що необхідно вживати 1,5 – 2 літри води на добу. Навіть втрата 2% води викликає недолік енергії і підвищену втому.

4) Нестача вітамінів і мікроелементів – вживайте багато овочів і фруктів – джерел необхідних вітамінів і клітковини.

5) Перфекционизм – прагнення до досконалості змушує вас працювати без зупинки, надмірно працювати – і ваш організм просто-таки просить про відпочинок.

6) Занепокоєння через дрібниці – якщо ви схильні все приймати близько до серця, рівень вашої енергетики буде невисоким постійно.

7) Відсутність сніданку – снідати необхідно, тому що ви потребуєте ранкової енергії. Чашка чаю або кави – не вихід.

8) Неправильне харчування – вживання шкідливих продуктів, крім усього іншого, значно знижує енергетику, підвищує втому і небажання що-небудь робити.

9) Безлад на робочому місці – якщо у вас на робочому столі, а також в самому комп’ютері хаос, тоді ваша втома буде постійною.

10) Відсутність відпустки – відпустка необхідний навіть людям з дуже високою працездатністю, і справа навіть не в фізичної, а в моральній втоми і спустошення.

10 причин, чому ви постійно втомлені